niedziela, 28 kwietnia 2024 23:43

„Wspieraj lokalnie z Auchan”

8 maja 2023 roku wystartowała wyjątkowa akcja dobroczynna „Wspieraj lokalnie z Auchan” na rzecz 30 fundacji i stowarzyszeń non-profit w całej Polsce...
„Wspieraj lokalnie z Auchan”

📣 8 maja wystartowała wyjątkowa akcja dobroczynna „Wspieraj lokalnie z Auchan” na rzecz 30 fundacji i stowarzyszeń non-profit w całej Polsce. Cieszymy się, że jesteśmy jej częścią! 🙌 Klienci sklepów @Auchan w Kobylnicy płacąc kartą za zakupy mogą przekazać mikrodatek na rzecz Fundacji dla Dzieci Niepełnosprawnych "NADZIEJA"w Słupsku. Wpłat dokonywać można za pomocą aplikacji @Donateo 💛 zainstalowanej w terminalach płatniczych sklepu. Co więcej - mikrodatki przekazane przez klientów Auchan zostaną połączone z prowadzoną równocześnie zbiórką na stronie partnera akcji @Pomagam.pl! Zebrane środki przeznaczone zostaną na remont sali do terapii sensorycznej połączonej z gabinetem do terapii pedagogicznej i łazienkami .

🏃‍♀️Z największą przyjemnością informujemy Państwa, że ambasadorem naszej akcji jest Pani Małgorzata Pazda-Pozorska - wielokrotna mistrzyni🥇🥇🥇 Polski w biegach krótko i długodystansowych. 🏃‍♀️

Zachęcamy do wspólnego pomagania!

Oceń