Paź
18, 2018r.

60-lecie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. UNICEF w Słupsku

dodano: 18 październik 18

Spotkał nas ogromny zaszczyt. Podczas gali z okazji 60-lecia Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. UNICEF w Słupsku otrzymaliśmy z rąk Pani Dyrektor Magdaleny Skóry dyplom i medal "SURSUM CORDA" za wieloletnią współpracę. To nagroda przyznawana ludziom WIELKIEGO SERCA, czyli osobom, instytucjom, stowarzyszeniom, zakładom pracy, które czynnie pomagają dzieciom i młodzieży niepełnosprawnej. Bardzo dziękujemy za wyróżnienie i jeszcze raz składamy serdeczne życzenia i gratulacje z okazji tak wspaniałego Jubileuszu.
Paź
15, 2018r.

dodano: 15 październik 18

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim naszym pracownikom pedagogicznym, rehabilitantom, terapeutom i pozostałym pracownikom życzymy wytrwałości, cierpliwości i zadowolenia z wykonywanej pracy. Zarząd i Dyrekcja Fundacji
Wrz
28, 2018r.

Zmiany w Fundacji

dodano: 28 wrzesień 18

W naszej Fundacji zaszły zmiany. Nasza wspaniała fizjoterapeutka Ola Hajko przeprowadza się do innego miasta i dzisiaj zakończyła pracę w Fundacji. Olu, dziękujemy za czas, gdy byłaś z nami i byłaś naszym "słoneczkiem". Życzymy Ci samych radosnych chwil, miłych, dobrych ludzi na drodze i spełnienia marzeń. Jeszcze raz dziękujemy!

Wrz
13, 2018r.

Zapraszamy na sobotnie jazdy konne

dodano: 13 wrzesień 18

Uwaga, uwaga! Od 6 października rozpoczynamy sobotnią jazdę konną i naukę jazdy konnej. Zapraszamy chętnych od 10 roku życia. Cena zajęć 40 zł. Informacje i zapisy pod numerem telefonu 59 842-65-31. Zapraszamy!
Sie
22, 2018r.

Wspaniali Państwo Młodzi

dodano: 22 sierpień 18

Największym szczęściem jest uśmiech dziecka. Wielką radość dzieciom sprawili Państwo Monika i Jakub Dumanowscy, którzy poprosili swoich gości o podarowanie prezentów dla dzieci z naszej Fundacji. Państwu Monice i Jakubowi Dumanowskim dziękujemy za pomysł, a gościom za dobroć i okazane serce.
Życzymy zdrowia i wszelkiej pomyślności, a Młodej Parze szczęścia na nowej drodze życia.