9, 2017r.

Bilety już są!

dodano: 9 listopad 17

Zapraszamy po bilety na zabawę "Mikołaj z NADZIEJĄ". Bilet kosztuje 10 zł za dziecko. Dzieci niepełnosprawne otrzymują bilet za darmo. Zapraszamy do biura Fundacji.
9, 2017r.

Walka dla Nadziei

dodano: 9 listopad 17

W pomoc dla Fundacji Nadzieja zaangażowali się również pracownicy Hotelu Grand Lubicz w Ustce. Grzegorz Rocławski i Mateusz Terlecki zmierzą się w walce MMA. Wszystkie pieniądze z zakładów przeznaczą na Fundację NADZIEJA. BRAWO za wspaniałą inicjatywę. Gorąco kibicujemy i trzymamy kciuki za obu Panów.
8, 2017r.

Dary na licytację

dodano: 8 listopad 17

Naszą Fundację odwiedził dzisiaj Wójt Gminy Kobylnica Pan Leszek Kuliński. Z okazji zbliżającej się kolacji charytatywnej w Hotelu Grand Lubicz w Ustce przyniósł niesamowite przedmioty na licytację. To oryginalna piłka FC Barcelony z autografami piłkarzy oraz płyty winylowe OB. G.C. "Stan strachu" z autografem Grzegorza Ciechowskiego i Budka Suflera "Przechodniem byłem między wami..." z autografami zespołu. Dziękujemy Panu Wójtowi za okazane serce i wsparcie. Zachęcamy do licytacji podczas kolacji.
8, 2017r.

Dobre serce Julki

dodano: 8 listopad 17

Dzisiaj ponownie odwiedziła nas wspaniała dziewczynka Julka Mierzejewska, uczennica klasy III d Szkoły Podstawowej nr 8 w Słupsku, która przyniosła nakrętki. Poprzednim razem Julka oprócz nakrętek przyniosła uzbierane przez siebie pieniądze. Julka pokazuje, że warto pomagać i myśleć o innych. Z całego serca dziękujemy.
7, 2017r.

Zbliża się Mikołaj

dodano: 7 listopad 17

Zapraszamy na zabawę MIKOŁAJ z NADZIEJĄ 1 grudnia o godz. 17 w Hali Sportowo-Rekreacyjnej przy Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Słupsku przy ul. Niedziałkowskiego. Mile widziane przebrania.