Sie
8, 2018r.

Urlop

dodano: 8 sierpień 18

Kochani, od 30 lipca do 17 sierpnia pracownicy Fundacji regenerują siły na urlopie. Wracamy 20 sierpnia z nową energią do działania. Natomiast nasze przedszkolaki powitamy ponownie we wrześniu. Życzymy wszystkim bezpiecznych, spokojnych i udanych wakacji. Do zobaczenia.
Sie
2, 2018r.

Poszukiwany NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA

dodano: 2 sierpień 18

nauczyciela przedszkola.

Wymagane wykształcenie wyższe. Mile widziana oligofrenopedagogika.

Kontakt telefoniczny 59 842-65-31 lub e-mail: biuro@fundacjanadzieja.slupsk.pl.

Serdecznie zapraszamy do składania ofert.

12, 2018r.

II Charytatywny Bieg z Nadzieją - Podziękowania

Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz osobom zaangażowanym w jego organizację. Serdecznie dziękujemy naszym Sponsorom, bez których ta impreza by się nie odbyła: Miasto Słupsk, SOSIR, M&S POMORSKA FABRYKA OKIEN Sp. z o.o., MENARD POLSKA Sp. z o.o., AKTYWNA FABRYKA, Domtel-Sport, MORPOL S.A. RWS CETUS, STANPOL oraz AKSON Sp. z o.o. Sp.K.
Również wielkie podziękowania dla:
*COCA-COLA HBC Polska Sp. z o.o. oraz INTERMARCHE za przekazane napoje i ciastka;
*Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, którego pracownicy ugotowali żurek, a wsad do niego dali: Firma TOŁŁOCZKO, PHU JARZĄBEK, Hurtownia Nabiałowo-Spożywcza SERKOL S.J., Hurtownia Lodów i Mrożonek ANMAR S.C. oraz Ferma Kur ADKONIS;
* Społem Powszechnej Spółdzielni Spożywców, Eugeniuszowi Lewna z ul. Sierpnika, Pieknarni CYMAN z ul. Prusa oraz Piekarni z ul. Jaracza za zapewniony chleb i ciasto;
* Firmie BUS-MED za sprawowaną opiekę medyczną;
A także naszym patronatom medialnym: Polskie Radio Słupsk, GŁOS POMORZA i Telewizji Słupsk w sieci VECTRA.
6, 2018r.

Zatrudnimy NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Przedszkole Terapeutyczne przy Fundacji dla Dzieci Niepełnosprawnych „NADZIEJA” zatrudni nauczyciela przedszkola. Wymagane wykształcenie wyższe pedagogiczne. Mile widziana oligofrenopedagogika. Kontakt telefoniczny 59 842-65-31 lub e-mail: biuro@fundacjanadzieja.slupsk.pl. Serdecznie zapraszamy do składania ofert.
6, 2018r.

II Charytatywny Bieg z Nadzieją - Biuro Zawodów

Halo! Halo! Do rozpoczęcia II Charytatywnego Biegu z "Nadzieją" zostało 2d 20g 58m !!! :)) Biuro zawodów, gdzie będzie można odebrać numer startowy, czynne w sobotę (09.06.2018 r.) od godziny 9:00 na Stadionie 650-lecia. Czekamy na starcie !