Zapraszamy na naukę jazdy konnej!

Atrakcyjne ceny, możliwość wykupienia karnetów, profesjonalni instruktorzy

Szczegóły pod nr telefonu 59 842 65 31

Strona 1 z 14

Wrz
13, 2017r.

Finał projektu "Dach dla Nadziei, czyli remont Pawilonu Hipoterapii"

Finał projektu
dodano: 13 wrzesień 17

Z wielką radością informujemy, że zakończyliśmy realizację projektu "Dach dla Nadziei, czyli remont Pawilonu Hipoterapii". Było to możliwe dzięki zaangażowaniu środków PFRON w kwocie 74.000 zł uzyskanych od Marszałka Województwa Pomorskiego - Mieczysława Struka. Pozostałą kwotę zebraliśmy dzięki ofiarności wspierających nas sponsorów i ludzi dobrej woli, m.in. podczas akcji 1% i zbiórek publicznych. Wymiana okien była możliwa dzięki wsparciu firmy M&S, zaś nowoczesne oświetlenie zawdzięczamy zaprzyjaźnionemu z Fundacją darczyńcy. Zarówno Panu Marszałkowi Mieczysławowi Strukowi, jak i wszystkim firmom i osobom zaangażowanym w realizację tego projektu składamy serdeczne podziękowania.
Czytaj całość
Wrz
12, 2017r.

Złote serce Julki

Złote serce Julki
dodano: 12 wrzesień 17

W piątek 8 września naszą fundację odwiedziła niesamowita dziewczynka Julka Mierzejewska, uczennica klasy III d Szkoły Podstawowej nr 8 w Słupsku, która przyniosła nakrętki oraz uzbierane przez siebie grosze (było ich ok. 15 kg na kwotę 185 zł). Julka jest przykładem bezinteresownej i dobrej osoby, która myśli o innych. Z całego serca dziękujemy.
Czytaj całość
Wrz
7, 2017r.

Nowe konie - Monaco i Mały

Nowe konie - Monaco i Mały
dodano: 7 wrzesień 17

 W naszej Fundacji pojawiły się dwa nowe konie Monaco i Mały. Ich zakup był możliwy m. in. dzięki ofiarności i hojności parafian z Parafii Rzymskokatolickiej p.w. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej  Marii Panny w Kwakowie. Nie byłoby to możliwe gdyby nie zaangażowanie ks. proboszcza Krzysztofa Karwasza. Za wsparcie i okazane serce wszystkim serdecznie dziękujemy.
Czytaj całość
Wrz
5, 2017r.

Nowe oświetlenie pawilonu hipoterapii

Nowe oświetlenie pawilonu hipoterapii
dodano: 5 wrzesień 17

 A tak wygląda fundacyjny pawilon hipoterapii po założeniu podarowanego nam oświetlenia.
  Za okazane serce oraz pomoc  serdecznie dziękujemy! :) :) :)
Czytaj całość
Sie
30, 2017r.

Dary od Państwa Indeków

Dary od Państwa Indeków
dodano: 30 sierpień 17

 Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim Gościom Nowożeńców: Pani Emilii i Konrada Indeków za prezenty, które zostały przekazane na rzecz naszych dzieci. Państwu Emilii i Konradowi Indekom dziękujemy za pomysł i okazane serce.
Życzymy zdrowia i wszelkiej pomyślności.
Czytaj całość
Jeśli masz więcej pytań skontaktuj się z nami Formularz kontaktowy