Zapraszamy na naukę jazdy konnej!

Atrakcyjne ceny, możliwość wykupienia karnetów, profesjonalni instruktorzy

Szczegóły pod nr telefonu 59 842 65 31

Strona 1 z 42

Paź
21, 2021r.

Odwiedziny młodzieży z Bursy Szkolnej

Odwiedziny młodzieży z Bursy Szkolnej
dodano: 21 październik 21

Odwiedziła nas młodzież z Bursy Szkolnej w Słupsku przy Zespole Placówek Oświatowych wraz z Panią Wicedyrektor Agatą Giejbo. Nasi goście, którzy chcą zostać wolontariuszami, zapoznali się z końmi i pracą z nimi. Cieszymy się, że młodzież interesuje się pomaganiem innym.
Czytaj całość
Paź
14, 2021r.

Dzień Edukacji Narodowej 2021

Dzień Edukacji Narodowej 2021
dodano: 14 październik 21

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim nauczycielom, pedagogom, pracownikom oświaty oraz opiekunom pracującym z dziećmi życzymy radości z pracy, cierpliwości i dużo uśmiechu na co dzień.
Czytaj całość
Paź
13, 2021r.

Festyn Rodzinny w SP10

Festyn Rodzinny w SP10
dodano: 13 październik 21

W poniedziałek 11 października w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 w Słupsku odbył się Festyn Rodzinny. Jedną z atrakcji była możliwość przejażdżki na naszych koniach Lucky i Wizando. O bezpieczeństwo i prawidłową postawę podczas jazdy dbały nasze hipoterapeutki i wolontariuszki.
Czytaj całość
Paź
1, 2021r.

Dziękujemy Nadleśnictwu Ustka

Dziękujemy Nadleśnictwu Ustka
dodano: 1 październik 21

W NADZIEI nie próżnujemy. Zaczynamy tworzenie ogrodu sensorycznego dla dzieci z niepełnosprawnościami. Aby było bardziej zielono Pani Dyrektor z samego rana przywiozła z Nadleśnictwa Ustka sadzonki świerków, które będą zdobiły nasz teren i przybliżały nas do świąt.
Gorące podziękowania składamy na ręce Pana Jarosława Wilkosa Nadleśniczego z Nadleśnictwa Ustka
Czytaj całość
Wrz
22, 2021r.

Komeda Jazz Festival

Komeda Jazz Festival
dodano: 22 wrzesień 21

Już w październiku odbędzie się już 27. Komeda Jazz Festival. Jednym z organizatorów tego niezwykłego wydarzenia jest Pani Regina Kułakowska, która w naszej Fundacji pomaga dzieciom poprzez muzykoterapię, czyli terapię muzyką. Dzięki tym zajęciom nasze dzieci odkrywają piękno muzyki i zabawę dźwiękami. Gorąco zapraszamy na to wspaniałe wydarzenie
Czytaj całość
Jeśli masz więcej pytań skontaktuj się z nami Formularz kontaktowy